Komunikaty Cechmistrza

Zaproszenie na Forum Fotografów

im. Jerzego Maślankowskiego

 

W dniach 22 – 25 września organizujemy XXVIII zjazd fotografów, jak zwykle w Łebie, w hotelu WODNIK.

 

Spotykamy się od godzin południowych 22 września (niedziela), a zakończenie planujemy w środę po śniadaniu. Oczywiście jak zwykle można przyjechać wcześniej i wyjechać później, a na hasło "Forum Fotografów" mamy ustalone specjalne ceny.

Tradycyjnie większość przyjedzie już w sobotę, ale tego dnia wyżywienie jest na własną rękę, lub można sobie zamówić obiadokolację w hotelu.

Szukamy nowych pomysłów, więc będziemy mogli podzielić się nimi w czasie dyskusji. Każdy przecież stosujejakieś sposoby, żeby klienta, który już zaszczyci nas swoją obecnością, namówić na jakieś usługi, często zupełnie nieznane i niestosowane przez innych fotografów. Firmy, które ze sobą sąsiadują, być może nie będą chciały zdradzić swoich pomysłów, ale nie zawsze jest to dobra metoda - uzasadnimy to.

Zbieramy się, by słuchać i zbierać pomysły, ale również opowiedzieć o swoich przemyśleniach i doświadczeniach. Gdyby komuś przyszła do głowy jakaś genialna myśl, jak to spotkanie można jeszcze wykorzystać, proszę o kontakt.

W dzień przyjazdu (niedziela), o godzinie 18.oo planujemy wspólne zdjęcie grupowe, bezpośrednio po nim oficjalne otwarcie naszego zjazdu i uroczysty bankiet.

 

W poniedziałek od godziny 10.oo zaprezentuje się firma FUJIFILM, która zaprezentuje nam nową maszyną DE100 z kioskiem samoobsługowym, produkty fotograficzne wall decor, oraz serie aparatów X, GFX oraz instax.

We wtorek po śniadaniu będziemy gościli firmę EAGFA, która zajmuje się produkcją fotoalbumów, fotoksiązek, opakowań do zdjęć itp.

Zdaję sobie sprawę, że jak trafimy na wspaniałą pogodę, to nie będzie chętnych na słuchanie, bo wszyscy pójdą się opalać!

 

Tym razem chciałbym, żebyście przywieźli swoje aparaty i porobili wspaniałe foty, które byśmy sobie obejrzeli wieczorem na dużym ekranie. Przedstawiciele Fuji prawdopodobnie też przywiozą aparaty i obiektywy, z których będzie można skorzystać. Należy tylko zabrać swoje karty SD.

Od stycznia wchodzą nowe przepisy dotyczące kas fiskalnych, poruszymy ten temat.

 

Koszty:

Koszt w pokoju jednoosobowym: 3 x nocleg, 3 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, bankiet = 585,-

Każdy następny nocleg ze śniadaniem 120,-

Koszt na osobę w pokoju dwuosobowym: 3 x nocleg, 3 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, bankiet = 555,-

Każdy następny nocleg ze śniadaniem 110,-

Koszt na osobę w pokoju trzyosobowym: 3 x nocleg, 3 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, bankiet = 525,-

Każdy następny nocleg ze śniadaniem 100,-

 

 

Zgłoszenia pod nr tel. 602 27 69 59,

lub wp@fotopietura.pl

Termin zgłoszenia: do 15.09.2019 roku

 

Pozdrawiam
Waldemar Marek Pietura
Cechmistrz Wielkopolskiego Cechu Fotografów

Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05