Komunikaty Cechmistrza

Witam.

1. Na Weronikę wyjazd potwierdzili: Uliński x1, Szajkowski x1, Zaranek x2, Balukiewicz x1, Malik x2, Janasek x2, Pietura x1. Wśród  przybyłych na miejsce określimy sobie, kto ma iść z naszym sztandarem i kto będzie pocił się w todze. Sztandar już przygotowałem, prostuje się, szarfy, rękawiczki i łańcuch również przygotowane. Na nasz pierwszy wyjazd do Szczytna Zbyszek przygotował nam wspaniałe kufelki, które warto by było zabrać.
 
WAŻNE!! Jak najszybciej proszę o informacje, kto z uczestników WERONIKI będzie brał udział w spływie. Witek czeka na informacje.
 
2. W związku z wyjazdem na Weronikę nie będzie spotkania 5 lipca. Obiecuję, że w sierpniu nie będę się obijał, postaram się zrobić ciekawe spotkanie, które będzie dotyczyło wyłącznie naszych spraw zawodowych.
 
3. Tak jak przypuszczałem, nie dostałem żadnego pytania dotyczącego RODO, które miałem przekazać prawnikowi izbowemu. ale ponieważ temat jest cały czas aktualny, postaramy się na zebraniu odtworzyć nagrany w Łodzi materiał dotyczący tego tematu. Jest to nie tylko wykład, ale są również odpowiedzi na zadawane pytania. Obecni na zebraniu zadecydują również, czy temat będziemy rozwijać, czy ewentualnie zaprosimy tę panią, która miała wykład w Łodzi i podobno była świetnie przygotowana.
 
4. Tomasz od pewnego czasu jest oczarowany aparatami bezlusterkowymi. Chciałbym ten temat poruszyć. Kolega Heniu Albert , znany ze swojej perfekcji, fotografuje takim aparatem. Może warto by było go poprosić na zebranie (we wrześniu), żeby nam nie tylko go pokazał, ale również opowiedział o zaletach i wadach.
 
5. Forum fotografów w Łebie 23-25 września. Szczegóły następnym razem.
 
 
Pozdrawiam,
Waldemar Pietura
tel. 602 27 69 59
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05