Komunikaty Cechmistrza

Witam.
Przypominam o naszym zebraniu w najbliższy czwartek o godz. 18.30
 
Tomasz przywiezie swoje tła (szer.160cm), stelarz do nich i 2 lampy błyskowe z parasolkami. Porobimy trochę zdjęć, może się czegoś nowego nauczymy. Karol obiecał pokazać nam metodę fotografowania, którą zobaczył na spotkaniu z Rafałem Wegiel z Kanady.
A może Darek, nasz dawno nie widziany kolega, przywiezie jakieś modne aktualnie tła, które wypróbujemy (wiem, że są chętni na ich zakup, ale chcieliby zobaczyć, jak wychodzą na zdjęciu).
Spróbuję załatwić rzutnik, żeby zobaczyć efekty na dużym ekranie. Ale ponieważ nie mam pewności, że załatwię, to kto ma laptopa, niech go przywiezie. Oczywiście proszę przywieźć swoje aparaty z lampą, żeby też coś pokazać !!
Przesyłałem testy od Karola, proszę przywieźć na zebranie powiększenia(15/21), żeby je porównać z wydrukami z innych maszyn, lub drukarek.
 
Jeżeli są chętni, żeby się wymienić swoimi rekwizytami, proszę je sfotografować - może znajdzie się ktoś chętny na czasową wymianę.
 
Wprawdzie tłusty czwartek za nami, ale Skarbnik zadecydował, że dla nas tłustym czwartkiem będzie 2 marca, więc przywiezie pączki.
 
Reasunując: przywozimy testy, aparat z lampą, laptopa (z kablem do połączenia z rzutnikiem), zdjęcie rekwizytów, które Wam się znudziły.
 
Na wyjazd do Szczytna mam 14 osób zgłoszonych. Z firmy Noritsu będą dwie osoby.
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05