Komunikaty Cechmistrza

Witam Szanowne Koleżanki i Kolegów!
Nasze najbliższe spotkanie 4 lutego (Tłusty Czwartek), a więc będą pączki !!
    W niedzielę, 31 stycznia o godzinie 17.oo w Sali Reprezentacyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu spotkanie kolędowo - noworoczne. W programie występy artystyczne, spotkanie z Arcybiskupem, a potem smaczny poczęstunek. Nasz cech wpłacił na organizację tego spotkania jak zwykle 200,-. 
    W zeszłym tygodniu, w kilka osób z naszego cechu, odwiedziliśmy naszą koleżankę Grażynę Nelec z Ostrzeszowa. Zakupiła ona niedawno Noritsu Green II i na niej wykonuje wszystkie zlecenia, drukuje również dwustronnie, oraz składa sama wspaniałe albumy. Na zebraniu dokładnie to omówimy.
    Ponieważ w naszym Cechu w tym roku odbędą się wybory, proszę się zastanowić, kto by chciał w nich startować - można już zacząć kampanię wyborczą!
Z A P R O S Z E N I E !!
Kolega Witold Czujak zaprasza od 19 do 21 lutego do Szczytna na kulig. Cenę za noclegi, wyżywienie i kulig ustalono na 300,- od osoby. Na zebraniu omówimy sobie program, zastanowimy się, czy zaprosimy jakąś firmę, oraz ustalimy sposób dojazdu. Na Mazurach napadało dużo śniegu, kolega Witek poprzykrywał go kocami, żeby nie stopniał, więc kulig musi się udać.
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05