Komunikaty Cechmistrza

ZAPROSZENIE NA OBCHODY OGÓLNOPOLSKIEGO ŚWIĘTA FOTOGRAFÓW WERONIKA 2015

KOLEŻANKI I KOLEDZY ! Już czas na decyzję !
Wielkopolski Cech Fotografów, wraz z Krajowym Cechem Fotografów i Lubelskim Cechem Fotografów zaprasza na Ogólnopolskie Święto Fotografów WERONIKA 2015 w dniach 4-5 lipca 2015 roku.

Spotykamy się o godzinie 15.oo na Mszy Św. w intencji fotografów i ich rodzin w kościele pw. Andrzeja Apostoła w Komornikach pod Poznaniem, ul. Kościelna 32. Oczywiście poczty sztandarowe i Cechmistrzowie z zaprzyjaźnionych Cechów muszą być odpowiednio wcześniej.

Po Mszy jedziemy niecałe 6 km do Hotelu Delicjusz (www.delicjusz.pl około 15 km od Poznania na trasie do Wrocławia), gdzie o godzinie 17.oo przewidywane jest oficjalne rozpoczęcie spotkania i uroczysty obiad. Po obiedzie i kawie przerwa na zdjęcie grupowe, zmieniamy strój na mniej oficjalny, możemy obejrzeć małe zoo, oraz porobić zdjęcia na konkurs "Weronika 2016" !

Dalsza część spotkania w Piekiełku, gdzie będziemy mieli do dyspozycji bowling, stoły bilardowe i do cymbergaja, automaty do gier, parkiet do tańca.

Cały czas dostępne jedzenie i barek z niedrogim alkoholem, ale mile widziane też własne nalewki.

Około 23.oo ognisko i niespodzianki, potem wracamy do Piekiełka, gdzie zostaną ogłoszone wyniki tradycyjnie odbywającego się KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO.

W tym roku są dwa tematy konkursu:
- wspomnienia z Weroniki 2014
- świat w obiektywie

Przywiezione na konkurs prace należy oddać kol. Jarkowi Sengerowi.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu 120,- płatne na miejscu.
Nocleg ze śniadaniem w cenie 90,- od osoby.Rezerwacja we własnym zakresie - na hasło "Weronika 2015". Ponieważ będzie to niedziela, to nikt nie będzie się spieszył do pracy, więc będziemy mogli jeszcze posiedzieć i dokończyć zaczęte tematy, lub poruszyć takie, które nam przyjdą do głowy w nocy.

Ze względu na to, że św. Weronika jest patronką wszystkich fotografów, nawet tych niezrzeszonych w cechach, namawiamy do poinformowania lub przekazania tej informacji swoim znajomym, a także konkurencji, może dzięki temu spotkaniu przestaną z Wami konkurować, a zaczną współpracować.

Członkowie Wielkopolskiego Cechu Fotografów, jak co roku, będą mieli część kosztów refundowanych. Na ostatnim zebraniu jednogłośnie ustaliliśmy, że członkowie, którzy będą wystawiali swoje prace w konkursie zapłacą za uczestnictwo tylko 20,- , natomiast pozostałym naszym członkom, biorącym udział w tej uroczystości, pokryjemy połowę kosztów uczestnictwa.

Zgłoszenia na Weronikę 2015 przyjmuję do 15 czerwca 2015 roku.
tel. 602 27 69 59 e'mail: wp@fotopietura.pl
W informacji o chęci uczestniczenia w tym wyjątkowym święcie proszę podać imiona i nazwiska zgłaszanych osób, czy będziecie korzystać z noclegu, oraz czy będziecie wystawiali prace na konkurs.
Zgłoszenie automatycznie zobowiązuje do pokrycia kosztów uczestnictwa.
Proszę nie czekać do ostatniej chwili, proszę już się zgłaszać, pomoże to nam w organizacji uroczystości. Ewentualne rezygnacje przyjmuję do 20 czerwca 2015 roku.

Treść tego zaproszenia znajdziecie również na stronie internetowej Krajowego Cechu Fotografów w Katowicach, oraz Wielkopolskiego Cechu Fotografów.

Waldemar Marek Pietura
CECHMISTRZ
Wielkopolskiego Cechu Fotografów
www.wcf,org.pl
waldemar.pietura@fotopietura.pl
tel. +48 602 27 69 59

Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05