Komunikaty Cechmistrza

Witam Szanowne Koleżanki i Kolegów!
- Zgodnie z zapowiedzią przypominam o odszukaniu i przesłaniu do kolegi Karola Gacki wszystkich zdjęć    dotyczących naszego Cechu, celem umieszczenia ich w naszej kronice. Kolega Karol sam zaproponował, że poprowadzi naszą kronikę, co na pewno zabierze mu więcej czasu niż nam, którzy mamy tylko odszukać i przesłać emailem pliki ze zdjęciami.
  e-mail: karol@foto-gacka.com.pl
  Informacje osobiste:   tel. (62) 725 31 45
  Informacje służbowe:  tel. 627 253 145
 
- Ostatnie zebranie, mimo, że odbywało się w innym niż zawsze terminie, zgromadziło 15 osób.
- Przedstawiłem wszystkim ofertę na Quadrocopter Phantom z kamerą za 1849 zł - może będą chętni na    jego zakup.
- Na wszystkie odznaczenia dla naszych zasłużonych członków z funduszy Cechu wydaliśmy 703zł
- Jest ostatni dzień na zgłoszenie się na spotkanie w sprawie ochrony danych osobowych.
- Po raz kolejny informowałem o możliwości bezpłatnego szkolenia informatycznego, (np. Phot Shop) dla    pracowników i właścicieli firm. Szkolenia są w grupach dla osób początkujących i osób zaawansowanych.  Szkolenie takie trwa 4 dni po 8 godzin dziennie, zakwaterowanie, wyżywienie i potrzebny sprzęt i materiały zabezpiecza firma prowadząca szkolenie. Żeby takie szkolenie się odbyło, należy zebrać 11 osób dla 1 grupy. Być może już jest parę osób zgłoszonych z innych firm, więc będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Dopiero jak zgłosi się choć parę osób, będę rozmawiał na temat terminu szkolenia.
- Przed chwilą sprawdzałem naszą stronę www i wprawdzie nie zauważyłem zmian, ale ufam, że one     wkrótce się pojawią.
- Proszę o zgłaszanie ewentualnych tematów na najbliższe spotkania, postaramy się je wspólnie rozwiązać, lub zaprosić osobę, która nam temat przybliży.
- Jest propozycja, żeby dokonywać wspólnych zakupów np.ram, najlepiej za gotówkę, żeby uzyskać      większy upust. Może to dotyczyć również innych materiałów i towarów.
- Ostatnio świętowaliśmy 100 lecie firmy FOTO KOŁECKI. Czekamy na zdjęcie grupowe.

Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05