Komunikaty Cechmistrza

Serdecznie witam wszystkich członków i sympatyków Wielkoplskiego Cechu Fotografów!
Na drugi dzień po ostatnim zebraniu, na którym to nie mogłem być z powodu urlopu, zadzwonił kol. Daniel i opisał jego przebieg.
Dostałem również protokół od naszego sekretarza.
Była na nim między innym dyskusja na temat trwałości i przechowywaniu paragonów fiskalnych.
Ponieważ niedawno zmieniałem kasę, to powiadamiam, że w mojej kasie wszystko zapisane jest na karcie pamięci, tylko w formie papierowej mam raporty dobowe i miesięczne.
W razie kontroli US mają ułatwione zadanie, bo mogą sobie wszystko szybko wyswietlić, np. wbić jakąś kwotę i zobaczyć, ile razy i kiedy była kasowana.
Kol. Paweł sygnalizuje, żeby uważać na naciągaczy - zgłosiła się do niego pani Joanna Różańska i obiecuje, że za pieniądze będzie podsyłać śluby itp. fotografowi. Więcej na ten temat na zebraniu.
My się zastanawiamy, czy nie mamy za wysokich cen, a mi zrobiono kiepskie, nieduże zdjęcie, w miescowości Biały Bór, jak jechaliśmy na Burze Mózgów, za 200,-  i nie pytali, czy to dobra cena!
Nie ma postępów na naszej stronie www.  Teraz jest mniej pracy, to może uda się nadrobić zaległości? (halo, koledzy, pobudka!)
FUJIFILM Polska zaprasza 22-23 listopada na Konwencję 2012 i Galę Kalendarza. Zgłoszenia do 15 listopada. Zainteresowanym prześlę namiary.
W załączniku spis ramek do zbycia w atrakcyjnej cenie - przesłał kol. Karol - objaśni szczegóły na zebraniu.
Cały czas czekamy na ciekawe propozycje. Kol. Zbyszek ma mnóstwo ciekawych propozycji, może nam przedstawi? Może być ciekawa współpraca.
 
Nasze spotkanie 8 listopada o godzinie  18.30 , będą oczywiście rogale!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrawiam
Waldemar Marek Pietura
Cechmistrz Wielkopolskiego Cechu Fotografów
tel. +48 602 27 69 59
www.wcf.org.pl
REGON 300595975  NIP 778 144 73 13
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05