Komunikaty Cechmistrza

Witam Koleżanki i Kolegów Fotografów!
Po raz kolejny pod hasłem "OPŁATEK" organizujemy spotkanie fotografów zrzeszonych w Wielkopolskim Cechu Fotografów w Poznaniu, na które serdecznie zapraszamy również chętnych nie zrzeszonych w naszym Cechu.
Spotkanie, na którym będziemy mogli sobie złożyć życzenia noworoczne, dobrze zjeść i porozmawiać, odbędzie się 6 stycznia, w niedzielę,  2013 roku.
  Zaczynamy zbierać się od godziny 14.oo, żeby do godziny 14.30 (obiad) spokojnie złożyć sobie życzenia noworoczne i przełamać się opłatkiem.
  Tym razem nasza uroczystość odbędzie się w restauracji - hotelu "Nasz Klub" w Poznaniu, ul. Woźna 10, którą prowadzi nasz kolega rzemieślnik - piekarz, Adam Nowak. Restauracja znajduje się na pierwszym piętrze.
Chętni mogą również tutaj przenocować za 80,- od osoby ze śniadaniem.
  Członkowie naszego Cechu, zgodnie z głosowaniem na ostatnim zebraniu, płacą za uczestnictwo 30,- , natomiast osoby niezrzeszone 60,-.
Zrobimy oczywiście sobie zdjęcie grupowe, które w tym roku zobowiązał się wykonać kol. Karol Gacka.
List ten wysyłam pod wszystkie znane mi adresy e'mail fotografów z Poznania i okolic. Niestety nie do wszystkich mam namiary, więc wyślij, proszę, ten list pod znane Ci adresy. Najwyżej dostaną dwa razy !!
 
Zgłoszenia chętnych przyjmuję emailem (wp@fotopietura.pl) do 2 stycznia włącznie (środa), lub pod numerem telefonu 602 27 69 59.
Nie czekaj do ostatniej chwili   !!!
 
Kilka słów na temat Wielkopolskiego Cechu Fotografów.
Nasz Cech został założony 1 lutego 2007 roku, aktualnie należy do niego 36 członków. Nasze spotkania odbywają się zawsze w pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18.30 w Izbie Rzemieślniczej. Odbyliśmy szereg spotkań z różnymi firmami, omawialiśmy interesujące nas zagadnienia z Kodeksu Pracy, finansowania działalności, czy strażaka w firmie, organizowaliśmy kursy Ratownictwa Drogowego.
Członkowie naszego cechu uczestnicząli w ogólnopolskich obchodach święta naszej patronki, św. Weroniki, które w tym roku organizował nasz cech w Kościanie.
Jako Cech mamy możliwość uczestniczenia w wielu bezpłatnych kursach organizowanych przez Izbę.
Na spotkaniach dyskutujemy o najistotniejszych dla naszej branży tematach, o trendach i przyszłości fotografii. Analizujemy stosowane przez nas ceny, a nawet ustalamy ceny minimalne, żeby godnie żyć i się rozwijać. Członkowie naszego Cechu wychodzą z propozycją, kogo by chcieli gościć na najbliższych spotkaniach, a Zarząd Cechu stara się to realizować. 
Nasze spotkania trwają do godziny 21.oo , zawsze do dyspozycji jest herbata, kawa, zimne napoje i oczywiście coś słodkiego. Potem chętni przenoszą się do restauracji, gdzie trwają ożywione dyskusje nie tylko o fotografii.
Mamy swoją stronę internetową, gdzie wymienieni są nasi członkowie i oczywiście są linki do naszych firm. Staramy się rozpropagować tę stronę, żeby potencjalini klienci na niej poszukiwali rzetelnego wykonawcy usług, które chcą zlecić.
Aktualna składka członkowska wynosi 15,- , a wpisowe dla nowych członków 50,-
Zapraszamy chętnych fotografów do zapisywania się do Wielkopolskiego Cechu Fotografów. Wszelkie informacje można uzyskać pod moim numerem telefonu, lub adresem e'mail.
 
Jeżeli ta korespondencja dotrze do kogoś dwa razy to przepraszam, ale wysyłam z różnych baz.
 
 
Korzystając z okazji, chciabym złożyć wszystkim życzenia:
"radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu usmiechowi, nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju i ciepłej rodzinnej atmosfery podczas przeżywania tych niezwykłych Świąt."
A kolejny, nadchodzący rok 2013 niech będzie czasem pokoju, zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.
 
 Foto Daniel utrwalał w czwartek, 06-12-2012r. nasze burzliwe przedświąteczne obrady w sali wielkiej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu.

Kliknij na miniaturze, aby zobaczyć powiększenie zdjęcia. Kliknij na krzyżyku lub poza obszarem ramki ze zdjęciem, aby zamknąć okienko.

 
 
Pozdrawiam
Waldemar Marek Pietura
Cechmistrz Wielkopolskiego Cechu Fotografów
tel. +48 602 27 69 59
www.wcf.org.pl
REGON 300595975  NIP 778 144 73 13


Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05