Komunikaty Cechmistrza

Poznań, 11-01-2010r.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania noworocznego za stworzenie wspaniałej atmosfery.

Spotkanie zakończyło się o 23.30

Jakie to szczęście, że nie przełożyliśmy spotkania na sobotę, bo wtedy ze względu na warunki pogodowe nie wszyscy by dotarli.

Kol. Darek Malik przesłał informacje dotyczącą spotkania fotografów w Niemczech, poniżej ją załączam. Od niego można dowiedzieć się szczegółów.

E-mail z 6 stycznia

Witam wszystkich serdecznie,
piszę do Was po raz pierwszy w sprawie tegorocznego wyjazdu do Willingen.

Także szykujcie się już wszyscy, bo wyjazd odbędzie się na 100 %.

Szczegóły będą znane w najbliższym czasie i od teraz będę informował Was o wszystkim z dużą częstotliwością.

Narazie pewny jest już termin wyjazdu

Willingen Sauerlandstern Hotel 14-16.03.2010 r.

/rezerwujcie sobie ten termin koniecznie !!! /

Ponieważ wszyscy, którzy pojadą do Willingen mogą brać udział w konkursach fotograficznych oraganizowanych z tej okazji, w załączniku przesyłam Wam szczegółowe informacje dotyczące tegorocznych konkursów. Termin nadsyłania prac to 31.01.2010 r. Trzeba się ostro pospieszyć.

Pragnę jeszcze poinformować wszystkich, że związek Foerderkreis - Portrait zmienił swoją nazwę oraz troszeczkę formułę działalności,

zapraszam na ich nową stronę internetową  http://www.b-p-p.info/Home

E'mail z 8 stycznia

Witam wszystkich ponownie,

w załączniku przesyłam formularz zgłoszeniowy z podaniem kosztów uczestnictwa w tegorocznym spotkaniu w Willingen. Ponieważ konkurs Live Portrait Contest rozpoczyna się w niedzielę 14.03. o godz. 12.00 musimy dojechać do Willingen w sobotę 13.03.  Uważam, że tak jest najlepiej, będziemy mieli piewrszy wieczór na rozpoznanie terenu, pójście na baseny, spacer itp. a w niedzielę będziemy wszyscy wypoczęci mogli brać udział w imprezie. W podanych kosztach uczestnictwa zawarta już jest cena dodatkowego noclegu.

Podane ceny nie zawierają jedynie kosztów dojazdu do Willingen, ale najprawdopodobniej pojedziemy tym razem indywidualnie samochodami osobowymi, dzieląc się na 4 osobowe grupy.

Tematem przewodnim podczas tegorocznego balu /pomyślcie już o stosownych przebraniach !!!/ w dniu 15.03.2010 jest film "PIRACI Z KARAIBÓW".

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i czekam na Wasze decyzje.

Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05