Komunikaty Cechmistrza

Witam.
Ponieważ do końca grudnia należy wpisać firmę do BDO, to nie możemy ze szczegółowymi wyjaśnieniami czekać do zebrania styczniowego. Spóźnienie się z rejestracją skutkuje nałożeniem minimalnej kary w wysokości 5000 złotych. Jeszcze dzisiaj postaram się wysłać szczegółową instrukcję jak uzyskać formularze z internetu, jak je wypełnić, co wpisać w poszczególnych działach, o czym nie wolno zapomnieć i na jaki adres wysłać.
Karol Gacka poinformował mnie, że ma firmę, która za nas może dokonać tego zgłoszenia, pobierając opłatę 300 złotych netto.
Maila tego wyślę oczywiście tylko do członków WCF, którzy nie zalegają ze składkami.
W sobotę mieliśmy przedświąteczne spotkanie - Opłatek- było jak zwykle sympatycznie, jedzenie smaczne. Koleżanka Basia i kolega Adam z żoną przywieźli sporo słodkiego, więc było również "słodko". Była tradycyjna lampka wina, a niektórzy koledzy zaserwowali również coś mocniejszego. Obecni na Opłatku członkowie Cechu wystąpili z propozycją podwyższenia naszej składki członkowskiej, tak więc od stycznia składka do WCF dla członków będzie wynosiła 20,00 złotych, natomiast dla członków honorowych (emerytów) składka dobrowolna, nie mniej jak 5,00 złotych za miesiąc. Dyskutowaliśmy na temat cen zdjęć do dokumentów (zdecydowana większość od stycznia za 4  zdjęcia biometryczne będzie kasowała 40,00 złotych), natomiast amatorka 1,20 zł (chemia), z drukarek 1,50 zł. 
Nasze święto branżowe WERONIKA w 2020 roku organizuje WCF. Data ustalona na 27-28 czerwca, msza święta we Farze, a spotkanie w hotelu Topaz.
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05