Łeba 2012

Na  "Weronice 2012" w Kościanie stwierdziliśmy wspólnie z KCF, że czas zorganizować robocze spotkanie fotografów "BURZA MÓZGÓW".
Czasy się tak dla nas zmieniły, że musimy szukać nowych pomysłów.
Każdy z nas w swojej firmie stosuje jakieś sposoby, żeby klienta, który już zaszczyci nas swoją obecnością, namówić na jakieś usługi, często zupełnie nie stosowane przez innych fotografów.
Firmy, które ze sobą sąsiadują, być może nie będą chciały zdradzić swoich pomysłów, ale nie zawsze jest to dobra metoda - uzasadnimy to.
Na te tematy, stwierdziliśmy, należy podyskutować. Z pewnością każdy znajdzie jakiś pomysł dla siebie, nic, lub niedużo inwestując. Zbieramy się by słuchać i zbierać pomysły, ale również opowiedzieć o swoich przemyśleniach!
Gdyby komuś przyszła do głowy jakaś genialna myśl, jak to spotkanie można jeszcze wykorzystać, proszę o kontakt.
NIE ZBIERAMY SIĘ PO TO, ŻEBY NARZEKAĆ !!!
Na ostatnim naszym (WCF) zebraniu (2 sierpnia), zrobiliśmy taką próbę i oczywiście nawet w tak małym gronie znalazły się pomysły godne naśladowania.
Mamy wypróbowane miejsce, gdzie wiele lat z rzędu odbywały się spotkania fotografów - ośrodek WODNIK w Łebie.
Możemy spotkanie potraktować jako reaktywacja FORUM FOTOGRAFÓW im. Jerzego Maślankowskiego.
Żeby obniżyć koszty, zostały wynegocjowane specjalne dla nas ceny na noclegi i wyżywienie, zaproponowano nam również, jeżeli będzie taka wola, zorganizowanie wspólnego ogniska i wycieczki. W załączniku szczegóły.
Ustaliliśmy, że spotkanie zaczęło by się 16 września (niedziela) w godzinach popołudniowych, a oficjalnie zakończyło 19 września po śniadaniu. Oczywiście na hasło, które podamy zainteresowanym, będzie można przyjechać wcześniej i wyjechać później i uznać ten czas za zasłużony urlop. Nie przewidujemy dodatkowych kosztów - max w/g cennika, a przy większym zainteresowaniu być może jeszcze coś zyskamy.
Koszt za noclegi ze śniadaniem od niedzieli do środy to 255,00zł
Pozostałe wyżywienie można ustalić indywidualnie, bo można przecież iść np. na rybę - w końcu będziemy nad morzem!
Żeby zacząć działać, muszę zebrać minimum 10 chętnych osób. Proszę wobec tego o zgłaszanie się. Jak zwykle apeluję, żeby powiadomić konkurencję, bo na takich spotkaniach najłatwiej ustalić wspólną politykę, np. cenową. 
Członkowie WCF na zachętę mają obiecane dofinansowanie (30,-) od skarbnika.
Zgłoszenia przyjmuję do 5 września.
adres e'mail:  wp@fotopietura.pl
tel. kom.  602 27 69 59
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05