Arena, 13-01-2008

13 Styczeń 2008 
Targi Ślubne w poznańskiej Arenie. Nasza relacja:

W tym roku Targi zaskoczyły mnie  jeszcze większą ilością osób odwiedzających -było naprawdę ciasno, a wręcz nie można było swobodnie się poruszać . Organizatorzy ze wzg.na większą liczbę wytawców postanowili w tym roku dobudować wielki namiot przez który wchodziło się do Areny. Bardzo trafne rozwiązanie.Jeśli chodzi o poziom jakościowy wystawianych fotografii był on naprawdę wysoki.Fotografie cieszyły oko, użycie programów graficzno-edytorskich to chleb powszedni dla wystawców. Zauważalną tendencją było całkowite rejestrowanie naturalnych zachowań par młodych, skupianie się na mimice twarzy, wręcz nie ustawianie tylko całkowity spontan, dużo zdjęć plenerowych- ogrody botaniczne, morze, jeziora, pola, lotnisko. Tak tak to nie przesada!!!Wszystkie zdjęcia mocno wysycone, kolory prawie wyskakiwały z powiększeń. Prawie na każdym stoisku była obowiązkiem fotoksiążka. Wykorzystanie różnych struktur papierów czy też podkładu (metalic) to również częsty widok.

Koledzy po pierwsze: warto było, po drugie: polityka cenowa - coraz wyższa, po trzecie: wymiana doświadczeń skutkuje.

Tą krótką subiektywną relację sporządziłem dzięki wspólnemu pobytowi na targach z kol. Grzegorzem Marciniakiem a w swoim imieniu gorąco namawiam kolegów którzy się nie wystawiali do odwiedzenia targów w przyszłym roku.

Pozostając w kontakcie: Tomasz Skowroński Września i Grzegorz Marciniak Trzcianka.

Kliknij na miniaturze, aby zobaczyć powiększenie zdjęcia. Kliknij na krzyżyku lub poza obszarem ramki ze zdjęciem, aby zamknąć okienko.

 

Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05