Wronki, 20-01-2008

20 stycznia 2008r. na zaproszenie kol. Adama Błajeta pojechaliśmy do Wronek na Noworoczne Spotkanie Fotografów rejonu pilskiego.Przed restauracją przywitał nas niezawodny i uśmiechnięty kolega Grzegorz Marciniak, przyjęto Nas bardzo serdecznie i ciepło, po pysznym i obfitym obiedzie rozpoczęliśmy wymianę doświadczeń. Jedną z miłych niespodzianek przewidzianych przez Adama i jego małżonkę było zwiedzenie żłobka w Kościele ? oczywiście jako rasowi fotografowe sprawdzaliśmy jak ?precyzyjnie? potrafi naświetlać lampa błyskowa CANON 580EX. Punktem kulminacyjnym był pobyt na terenie Klubu Kreglarskiego ?Dziewiątka? a także zorganizowany expresowy turniej w rzutach kulą do kręgli, o czym najmilej Nam wspomnieć, pierwsze miejsce na podium zajęła reprezentantka Wrześni Ania Witczak. Brawo Brawo Brawo.

Podsumowaniem spotkania niech będą szczere podziękowania dla organizatorów spotkania za znakomitą organizację i dbałość o Gości a także pyszne ?Babeczki Bezowe? oczywiście wszyscy obecni wiedzą o co chodzi. A więc koledzy do następnego spotkania....

Fotografie załączone dzięki uprzejmości

FOTO-DRUK Szamotuły
Anna i Rymwid Wojtkowiakowie

Kliknij na miniaturze, aby zobaczyć powiększenie zdjęcia. Kliknij na krzyżyku lub poza obszarem ramki ze zdjęciem, aby zamknąć okienko.

 

Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05