Komunikaty Cechmistrza

Witam Koleżanki i Kolegów!
Najbliższe zebranie 6 lutego. Ponieważ w związku z wydaniem monografii z okazji 100-lecia Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej jesteśmy proszeni o dostarczenie zdjęcia grupowego Zarządu Cechu, na zebranie przyniosę togi i sztandar. Dobrze by było, gdyby do zdjęcia pozowali kol.kol. Senger, Balukiewicz, Gacka, Zaranek A. i Janasek W. 
Ponieważ termin płacenia podatków już minął, na pewno już wszyscy  uzyskali swój mikrorachunek. W razie potrzeby służę pomocą. 
Uczestniczyłem z żoną i Pawłem w kuligu w Wiśle, organizowanym przez KCF. Zgodnie z przewidywaniami było fantastycznie, śniegu było wystarczająco dużo, czas szybko minął i w niedzielę po południu dotarliśmy do domów. Mamy nadzieję, że Mazurskie Spotkanie Fotografów w Szczytnie organizowane przez Małgosię i Witka 29 luty do 2 marca będzie równie udane.
Nasza Izba w ostatnią niedziele stycznia organizuje spotkanie kolędowo - noworoczne, są występy artystyczne, dobre jedzenie i wizyta arcybiskupa. Ponieważ od lat nie było chętnych wśród członków WCF , aby brać udział w tych spotkaniach, nikogo nie zgłosiłem i nie wniosłem żadnej opłaty od naszego cechu. Płaciliśmy co roku 200,- . 
Od tygodnia w naszej firmie za zdjęcia dowodowe bierzemy 39,- i oczywiście dodatkowo 5,- za wysłanie emailem, amatorka 10/15 po 1,50 , a 9/13 po 1,30 . Polecam takie ceny, lub wyższe, znacznie przyjemniej robi się wieczorem kasę.
 
Do zobaczenia


 Waldemar Marek Pietura
         tel. 602 27 69 59
 
CECHMISTRZ
Wielkopolskiego Cechu Fotografów
PRZEWODNICZĄCY
Komisji Branżowej Fotografów
Związku Rzemiosła Polskiego
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05