Komunikaty Cechmistrza

            Witam Szanowne Koleżanki i Kolegów!

   Na dzień 7 grudnia 2019 roku (sobota) ustaliłem datę naszego tradycyjnego spotkania "Opłatek 2019". O godzinie 17.oo będzie serwowany tradycyjny karp, potem słodkie i zimny bufet. Myślę, że tak jak ostatnio, spotkanie potrwa co najmniej do godziny 22.oo. 
Miejsce to co zwykle: Dom Żołnierza ul. Niezłomnych 1. Tradycyjnie przed posiłkiem składamy sobie życzenia świąteczne i noworoczne, więc zapraszam już od godziny 16.30 , żeby móc punktualnie o 17.oo zasiąść do stołów.
Na ostatnim zebraniu ustaliliśmy, że członkowie WCF, oraz członkowie honorowi WCF będą płacili za uczestnictwo po 30,oo złotych, natomiast pozostałe osoby po 70,oo złotych. Na zgłoszenia pod nr tel. 602 27 69 59, lub emailem wp@fotopietura.pl  czekam do końca listopada, ponieważ 2 grudnia muszę podać ostateczną liczbę uczestników.
Co roku inny członek naszego Cechu robi pamiątkowe zdjęcie grupowe - bardzo proszę chętnego o zgłoszenie się.
Nie będzie w związku z Opłatkiem naszego comiesięcznego spotkania.
   Uczestniczyliśmy 9 listopada w pogrzebie Jacka Malika, niezwykle przejmującej uroczystości, która zgromadziła setki osób z całego świata. Opowiem coś więcej na spotkaniu.
   Od 1 stycznia będziemy musieli posiadać jeden rachunek bankowy do opłacania podatków. Za parę dni będę miał szczegółowe informacje, które niezwłocznie przekażę.
   Przyjęliśmy nowego członka do naszego Cechu, kol. Marka Tymińskiego z małżonką z miejscowości Skórcz, może będziemy okazję ich gościć na Opłatku.
  W czasie ostatniego zebrania informowałem, że będziemy chcieli zmienić w banku nasze konto na NON PROFIT, żeby nie ponosić kosztów prowadzenia konta i opłat za przelewy. Żeby to zmienić, muszę zrobić wniosek do Sądu Gospodarczego, a żeby nie ponosić dodatkowych kosztów, to zrobimy to po najbliższym Walnym Zgromadzeniu, na którym wybierzemy nowy zarząd itp. o czym jednocześnie poinformujemy Sąd.
Czekam na zgłoszenia na Opłatek.

 

Pozdrawiam
      Waldemar Marek Pietura
         tel. 602 27 69 59
 
CECHMISTRZ
Wielkopolskiego Cechu Fotografów
PRZEWODNICZĄCY
Komisji Branżowej Fotografów
Związku Rzemiosła Polskiego
 
 
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05